Lexar Pamięć do PC DDR5 THOR2.0 64GB(2*32)/6000 CL40 RGB czarna
DDR5 THOR2.0 RGB Pamięć Lexar THOR RGB 2.
Towar dostępny w magazynie – wysyłka w 24 godziny
Masz pytania przed zakupem? Zadzwoń: 790 770 753 – potwierdzimy dostępność, dostawę i możliwość indywidualnej oferty.
Gwarancja producenta • Faktura VAT • Zwrot do 14 dni • Bezpieczne płatności
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest TOPCENA24 Honorata Sekrecka. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Kod produktu: SALXR506460T221 [27570282]
Opis
DDR5 THOR2.0 RGB
Pamięć Lexar THOR RGB 2. generacji DDR5 do komputerów stacjonarnych oferuje prędkość do 6400 MT/s w uproszczonej, solidnej konstrukcji, wyposażonej w aluminiowy radiator, który zmniejsza temperaturę podczas podkręcania. Osiem jasnych diod RGB zapewnia większą jasność niż w poprzedniej generacji, a Ty możesz spersonalizować swoje ustawienia RGB, aby uzyskać maksymalnie immersyjne doświadczenie. Kompatybilna z większością płyt głównych DDR5, obsługuje podkręcanie Intel XMP 3.0 oraz AMD EXPO i jest objęta ograniczoną dożywotnią gwarancją.
Gwarancja: gwarancja wieczysta
Kod dostawcy: LD5U32G60C40BV-RGD
Rodzaj pamięci: DDR5
Całkowita pojemność pamięci: 64 GB
Częstotliwość szyny pamięci: 6000 MHz
Liczba pamięci w zestawie: 2
CAS Latency: CL40
Obsługa ECC: Nie
Radiator: Tak
Wymiary: 7,4 x 45 x 135,4 mm
Waga: 132 g
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.